De Bruijn Assurantiën - Profiel kantoor

Naam Gracia Sanders

Functie Receptie & Administratie

Telefoon 050-5375050

Email gracia@ajhdebruijn.nl

Naam Kirsten Stocker

Functie Receptie & Administratie

Telefoon 050-5375050

Email kirsten@ajhdebruijn.nl

Naam Hans de Bruijn

Functie Directie

Telefoon 050-5375055

Email hans@ajhdebruijn.nl

Naam Paul van Brederode

Functie Directie

Telefoon 050-5375051

Email paul@ajhdebruijn.nl

Naam Bokke Postma

Functie Schadebehandelaar

Telefoon 050-5375060

Email bokke@ajhdebruijn.nl

Naam Aafke Sibma

Functie Behandelaar Zakelijk

Telefoon 050-5375062

Email aafke@ajhdebruijn.nl

Naam Irene Chedalal

Functie Behandelaar Particulier

Telefoon 050-5375062

Email aafke@ajhdebruijn.nl

Naam Rika Hinrichs

Functie Financiële Administratie

Telefoon 050-5375065

Email rika@ajhdebruijn.nl

A.J.H. de Bruijn Assurantiën

Over ons

Contact

 

Producten

Verzekeringen

Hypotheken

Direct contact

 

Heeft u vragen, hulp nodig en/of wilt u direct persoonlijk advies? Neem dan vrijblijvend contact met ons op

 

T. 050-5375050

E. post@ajhdebruijn.nl

 

Contact

Ga naar onze contactpagina voor meer informatie.

 

Openingstijden

Elke werkdag - 08:30 en 17:30

Direct contact

 

Heeft u vragen, hulp nodig en/of wilt u direct persoonlijk advies? Neem dan vrijblijvend contact met ons op

 

T. 050-537 50 50

E. post@ajhdebruijn.nl

 

Contact

Ga naar onze contactpagina voor meer informatie.

 

Openingstijden

Elke werkdag - 08:30 en 17:30